sukienka plisowan



ilość zdjęć: 12

konkretne ubrania na zdjęciach z całego portalu

Kampania Floris van Bommel FW 20 (ubrania i obraz: )

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale przemysł mody/odzież, obuwie,

w artykule:

dodano: 2020-08-05


Pokaz Isabel Sanchis — MBFW Madrid SS2021 (ubrania i obraz: sukienka plisowan różowa)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

dodano: 2020-10-30


Gala gwiazd gimnastyki artystycznej — Puchar Świata 2013 (ubrania i obraz: sukienka plisowan różowa)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/sport,

w artykule:

autor zdjęcia: Raman Leanowicz

dodano: 2013-06-12


Pokaz THEO — Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS17 (ubrania i obraz: sukienka plisowan beżowa)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

autor zdjęcia: Konstantin Chernichkin

dodano: 2016-10-22


Pokaz THEO — Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS17 (ubrania i obraz: sukienka plisowan czarna)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

autor zdjęcia: Konstantin Chernichkin

dodano: 2016-10-22


Pokaz Portnoy BESO — MBFWRussia SS2017 (ubrania i obraz: sukienka plisowan pomarańczowa)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

autor zdjęcia: Oleg Nikishin

dodano: 2016-11-07


Pokaz Fonnesbech — Copenhagen Fashion Week SS15 (ubrania i obraz: sukienka plisowan biała)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

dodano: 2014-09-28


Makijaż fantazyjny — Róża Wiatrów HAIR 2013 (ubrania i obraz: sukienka plisowan z nadrukiem z rozcięciem)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/moda i styl,

w artykule:

autor zdjęcia: Raman Leanowicz

dodano: 2013-11-20


Makijaż wybiegowy — Róża Wiatrów HAIR 2013 (ubrania i obraz: kapelusz czarny, sukienka z dekoltem plisowan niebieska)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/moda i styl,

w artykule:

autor zdjęcia: Raman Leanowicz

dodano: 2013-11-13


Pokaz Off Strand — Aurora Fashion Week Russia SS15 (ubrania i obraz: sukienka plisowan szara, półbuty białe)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/tygodnie mody,

w artykule:

dodano: 2014-10-28


TOP-15. Finał — Miss Mińska 2013. Część 1 (ubrania i obraz: suknia wieczorowa plisowan niebieska)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/konkursy piękności,

w artykule:

autor zdjęcia: Raman Leanowicz

dodano: 2013-06-30


TOP-15. Finał — Miss Mińska 2013. Część 1 (ubrania i obraz: suknia wieczorowa plisowan niebieska)

zdjęcie umieszczane na naszym portalu
w rozdziale wydarzenia/konkursy piękności,

w artykule:

autor zdjęcia: Raman Leanowicz

dodano: 2013-06-30



sukienka

zobacz również:

sukienka